Rezervační systém BILETAR – Dačice

Petr Bende - Vánoční turné 2018

Originální název
Petr Bende : Vánoční turné 2018
Žánr
pop/cimbálovka/dětský sbor
Stát
ČR
Délka
120
Popis

Petr Bende band + cimbálová muzika Gromba + Radim Zenkl + Dětský pěvecký sbor Kvítek

Vánoční turné 2018

Kapela Petra Bende slaví 15 let pohromadě a v duchu těchto oslav se ponese také tradiční vánoční turné. Zpěvák tak i letos naváže na úspěšný projekt, se kterým koncertuje po celé České republice již po dvaadvacáté.

Muzikant napříč hudebními žánry. Tak by se dal stručně charakterizovat Petr Bende. Letošní turné, na které opět vyráží s početným ansámblem, je toho jen dalším důkazem.

Vánoční šňůru odstartuje 30. listopadu a během adventu zavítá kapela celkem do 17 měst. V nezměněné sestavě se při turné představí Petrův „band“ a nebude chybět ani Cimbálová muzika Gromba, která program obohatí o lidovou složku. Dětský pěvecký sbor Kvítek umocní vánoční atmosféru.

Po mnoha letech bude na všech koncertech hostovat zakládající člen kapely, trumpetista Karel Nováček, který byl u zrodu mnoha Petrových skladeb. Hlavním letošním hostem je Radim Zenkl, světově uznávaný hráč na mandolínu, který předvede svou vlastní virtuózní techniku, při které nástroj zní, jako by hrály dva nástroje současně. Zahraje také na řadu lidových fléten a dokonce i australské didgeridoo. Zazní vlastní tvorba, irská muzika a tradiční české koledy v originálních úpravách.

Návštěvníci koncertů se kromě energií nabitého koncertu mohou těšit také na křest nového live dvojCD, které je výběrem nejlepších písní z vánočních koncertů za poslední dva roky. Vyjde ve spolupráci s vydavatelstvím Supraphon.

A k tomu - jak je již na Bendeho vánočních koncertech samozřejmostí - nová scéna, videoprojekce, LED stěny, špičkové ozvučení a osvětlení na míru všech koncertů technikou, která Petra doprovází po celé republice. Čeká Vás multimediální zážitek! 

Vstupenky na vybrané koncerty jsou již v předprodeji.

Více informací najdete na www.petrbende.cz.

 

Aktuální ceny do 14. prosince 2018 14:00
Zóna Základní Senior pas ZTP-P ZTP ZTP-Doprovod Dítě do 15 let Student
A 490,00 441,00 441,00
B 450,00 405,00 405,00
C 410,00 369,00 369,00

Objednat vstupenky