Rezervační systém BILETAR – Dačice

Radka Fišarová "Evita Seňora de Argentina"

Originální název
Radka Fišarová
Žánr
muzikál/šanson
Stát
ČR
Délka
90min
Popis

Radka Fišarová

"Evita Seňora de Argentina"

Dačická KOSTKA

nádvoří Státního zámku Dačice

"Narodila jsem se ve znamení střelce a od dětství mě bavilo zpívat. Měla jsem to štěstí, že jsem měla maximální podporu v rodině, a tak jsem do prvního sboru zavítala již v pěti letech. Později jsem zpívala ve folkové skupině své starší sestry, která vždy byla mým velkým vzorem, a později jsem založila vlastní country skupinu. Mimochodem, country mě stále baví.

Moje cesta, provázená hudbou, ovšem vedla na konzervatoř, kde jsem si oblíbila swing, jazz a muzikál. Ten mi zůstal pod kůží a od let své dospělosti se věnuji tomuto žánru na divadelních prknech. Od dětství jsem byla zvyklá koncertovat, bavilo mě to ze všeho nejvíc, a to mi zůstalo dodnes. Opět díky jednomu z muzikálů jsem objevila šanson, který již několik let plní repertoár našich koncertů s mými báječnými muzikanty."

V loňském roce Radka zazářila na KOSTCE s programem plným francouzských šansonů...její koncert patřil k vrcholům loňského ročníku...letos přiváží program "Evita Seňora de Argentina" společně s její skvělou kapelou.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NESLOUŽÍ JAKO MÍSTENKY !!!


POKLADNA NA MÍSTĚ JE OTEVŘENÁ HODINU PŘED PŘEDSTAVENÍM !!!


KONCERTY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ !!!


VSTUP NA NÁDVOŘÍ PŮL HODINY PŘED PŘEDSTAVENÍM !!!

Aktuální ceny do 9. července 2019 17:00
Zóna Základní Senior pas ZTP-P ZTP ZTP-Doprovod Dítě do 15 let Student
A 130,00 117,00 117,00 117,00 91,00

Objednat vstupenky