Rezervační systém BILETAR – Dačice

Hledám milence zn.: Spěchá!!!

Originální název
Hledám milence zn.: Spěchá!!!
Žánr
divadelní komedie
Stát
ČR
Vydáno
Divadlo Artur
Režie
Filip Jan Zvolský
Délka
120 min.
Popis

Hledám milence zn.: Spěchá!!!

Dačická KOSTKA

5. července 2022 od 20h

nádvoří Státního zámku Dačice

divadelní komedie Divadla Artur

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. 

Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí.

Mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé. Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. 

Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence - provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!             
Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.
 

Délka představení: 120 minut

Napsal: Jindra Kriegel a Miroslav Oupic

Režie: Filip Jan Zvolský

 

Obsazení:

Bořek Slezáček, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Monika Timková, Vlasta Korec, Michaela Zemánková, Petr Semerád, Josef Hervert, Radomír Švec

Aktuální obsazenost